PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (Zarobki: od 3 600 PLN) - Częstochowa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Zakres obowiązków
Kontrola ruchu osobowego i materiałowego chronionego obiektu; dokonywanie patrolu w granicach chronionego obiektu, nie wpuszczanie na teren chroniony osób postronnych bez wymaganych uprawnień, prowadzenie stosownej dokumentacji, wystawianie przepustek dla osób wchodzących na teren chronionego obiektu.
wykształcenie średnie lub zawodowe; doświadczenie w pracy w ochronie; posiadanie wpisu na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony, dobry stan zdrowia; zdolność do działania w stresie; brak podatności na emocje; przeszkolenie (legitymacja) z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej; znajomość obsługi komputera.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 3 600 PLN
praca w systemie 12-godzinnym 08.00-20.00, 20.00-08.00 zgodnie z KP

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, oferta: StPr/23/1596
Miejsce pracy: Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: skierowanie, CV

Zobacz na mapie:
Górno-Parcele
woj. świętokrzyskie
pow. kielecki
gm. Górno

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2024-02-11