PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - BRAMA WJAZDOWA- RECEPCJA CENTRUM DYSTRYBUCYJNE JMP GDAŃSK (Zarobki: od

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - BRAMA WJAZDOWA- RECEPCJA CENTRUM DYSTRYBUCYJNE JMP GDAŃSK

Zakres obowiązków
Praca na bramie wjazdowej do centrum dystrybucji (kontrola ruchu osobowo - towarowego, praca przy komputerze i skanerze ręcznym), ochrona obiektu, obchody itp.
Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-19, 19-7.

mile widziane doświadczenie na danym stanowisku, podstawowa znajomość pracy przy komputerze, umiejętność pracy w grupie, niekaralność, nastawienia na dłuższą współpracę.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 30 PLN
Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
- terminowe wypłaty,
- darmowe dwudaniowe posiłki w restauracji pracowniczej,
- dodatek za pracę w porze nocnej,
- premie,
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- praca w systemie zmianowym - dwie zmiany ( 07-19, 19-07 ) dzień następnie noc i dwa dni wolne.
- 150 zł brutto zwrotu za dojazdy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
695 330 123
[email protected]
Miejsce pracy: Kartuska 491, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-09

Ochrona w okolicy