PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - ART. 60D, DOF. WYNAGRODZENIA 60+ (Zarobki: od 4 242 PLN) - Warszawa, O

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - ART. 60D, DOF. WYNAGRODZENIA 60+

Zakres obowiązków
Dozór, ochrona mienia, wykonywanie obchodów, kontrola wjazdów i wyjazdów samochodów oraz osób, wydawanie kluczy oraz przepustek
Oferta pracy w ramach art. 60d, dof. wynagrodzenia 60+.Oferta pracy skierowana do osób bezrobonych, zarejestrowanych w Urzędzie, powyzej 60 roku życia, tylko ze skierowaniem.
Oferta pracy na stanowisko: pracownik ochrony fizycznej
Zakres obowiązków: dozór, ochrona mienia, wykonywanie obchodów, kontrola wjazdów i wyjazdów samochodów oraz osób, wydawanie kluczy oraz przepustek
Oczekiwania wobec kandydata:
wykształcenie: min. podstawowe
uprawnienia: mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
doświadczenie zawodowe: minimum 6 miesięcy pracy w ochronie
Praca na dwie zmiany: 7:00 - 19:00 i 19:00 - 7:00
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
Dodatek za pracę w godzinach nocnych

Apilikuj poprzez urząd pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, oferta: StPr/24/03115
Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: DO,CV

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Ochrona
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-04-26