PRACOWNIK INŻYNIERYJNY (Zarobki: od 4 550 PLN) - Kórnik, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK INŻYNIERYJNY

Zakres obowiązków
1. udział w badaniach terenowych i laboratoryjnych;
2. prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac terenowych i laboratoryjnych;
3. udział w bieżących pracach wykonywanych w Zakładzie Ekologii.

Umowa na okres próbny- 3 miesiące
1. posiadanie tytułu zawodowego magistra nauk biologicznych, leśnych lub nauk pokrewnych;
2. doświadczenie w pracy terenowej i laboratoryjnej;
3. posiadanie wiedzy z zakresu ekologii roślin drzewiastych, obejmujących tematykę badań realizowanych w Zakładzie Ekologii;

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 550 PLN
Brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - dokumenty należy składać droga elektroniczną w dziale informacji naukowej instytutu dendrologii polskiej akademii nauk pod adresem: [email protected] z tematem wiadomości " konkurs na stanowisko pracownika inzynieryjnego/pracowniczki inżynieryjnej w zakładzie ekologii" w formie załącznika pdf lub przesłać na adres instytutu dendrologii polskiej akademii nauk ul. parkowa 5, 62-035 kórnik z dopiskiem na kopercie: "konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjnego/pracowniczki inżynieryjnej w zakładzie ekologii", termin: kontakt telefoniczny lub mailowy:
INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK
618170033
[email protected]
Miejsce pracy: PARKOWA 5, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: -podanie o zatrudnienie adresowane do Dyrektora Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk
-kwestionariusz osobowy obowiązujący w Instytucie wraz z fotografią
-odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych lub kopia dyplomu potwierdzona za zgodność z oryginałem
-świadectwa pracy z poprzednich zakładów pracy( w przypadku gdy Kandydat/Kandydatka nie był poprzednio zatrudniony w Instytucie Dendrologii PAN)
-autoreferat przedstawiający działalność naukową , dydaktyczną i organizacyjną Kandydata/Kandydatki wraz z dokumentacja potwierdzajacą osiągnięcia twórcze

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-06-04