PRACOWNIK INŻYNIERYJNY (Zarobki: od 4 550 PLN) - Kórnik, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK INŻYNIERYJNY

Zakres obowiązków
Do podstawowych obowiązków pracownika/pracowniczki należeć będzie:
1. udział w badaniach terenowych i laboratoryjnych;
2. prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac terenowych i laboratoryjnych;
3. udział w bieżących pracach wykonywanych w Zakładzie Ekologii.

Wykształcenie wyższe magisterskie: magister nauk biologicznych, leśnych lub nauk pokrewnych, doświadczenie w pracy terenowej i laboratoryjnej; posiadanie wiedzy z zakresu ekologii roślin drzewiastych, obejmujących tematykę badań realizowanych w Zakładzie Ekologii. Gotowość włączenia sie w badania terenowe i laboratoryjne w Zakładzie Ekologii; gotowość do uczestnictwa w wyjazdach naukowych i szkoleniowych (krajowych i zagranicznych), bardzo dobra organizacja pracy w laboratorium i terenie.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 550 PLN
brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - dokumenty należy składać droga elektroniczną w dziale informacji naukowej instytutu dendrologii polskiej akademii nauk pod adresem: [email protected] z tematem wiadomości " konkurs na stanowisko pracownika inzynieryjnego/pracowniczki inżynieryjnej w zakładzie ekologii" w formie załącznika pdf lub przesłać na adres instytutu dendrologii polskiej akademii nauk ul. parkowa 5, 62-035 kórnik z dopiskiem na kopercie: "konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjnego/pracowniczki inżynieryjnej w zakładzie ekologii":
INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK
618170033
[email protected]
Miejsce pracy: PARKOWA 5, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: Informacja dotycząca wymaganych dokumentów oraz sposób ich aplikowania dostepny na stronie:

Zobacz na mapie:
Kórnik
woj. wielkopolskie
pow. poznański
gm. Kórnik

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-24