PRACOWNIK FIZYCZNY (Zarobki: od 28,1 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
PRACOWNIK FIZYCZNY

Zakres obowiązków
- Proste prace produkcyjne; pomoc operatorowi linii; pomiar tolerancji po obróbce detali; podstawowa obróbka elementów metalowych; wizualne, podstawowe sprawdzanie jakości wytworzonych detali oraz elementów metalowych; przygotowanie detali z materiału powierzonego do produkcji. Prace magazynowe. Przygotowanie materiałów do wysyłki. Prace porządkowe w miejscu pracy.
- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski w zależności od zlecenia.
- Zlecenie wykonywanie również w soboty i niedziele.
Doświadczenie zawodowe: brak. Umiejętności: mile widziane umiejętność używania uniwersalnych i specjalistycznych urządzeń kontrolno-pomiarowych: suwmiarki, kątownika, mikrometra.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane uprawnienia: Dyspozycyjność, Zdolności manualne, Umiejętność myślenia analitycznego

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 28,1 PLN
Wynagrodzenie: 28,10 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 lata. Zlecenie wykonywane 40 godzin tygodniowo.

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, oferta: StPr/24/1884
Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 8:00-14:00.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-26

Praca fizyczna w okolicy