GŁÓWNY KSIĘGOWY (Zarobki: od 5 060 PLN) - Włościbórz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
Prowadzenie rachunkowości Domu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. Opracowywanie projektów i planów finansowych dochodów i wydatków. Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym. Przygotowywanie wniosków do Zarządu Powiatu w sprawie korekty planu finansowego. Prowadzenie współpracy z komórkami finansowymi Starostwa Powiatowego. Praca w godz. 7-15. Więcej informacji na stronie internetowej: http/dpswlosciborz.finn.pl (zakładka: Nabór na wolne stanowisko pracy).
Przy wykształceniu średnim - wymagany staż pracy 6 lat, przy wykształceniu wyższym - 3 lata. Preferowane doświadczenie w księgowości w administracji publicznej. Więcej informacji na stronie internetowej: http/dpswlosciborz.finn.pl (zakładka: Nabór na wolne stanowisko pracy).
Wymagane wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 060 PLN
+ dodatek funkcyjny + staż pracy + premia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, inny - wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 15.05.2024r. do godz. 15.00 w zaklejonej
kopercie osobiście w sekretariacie domu pomocy społecznej ww włościborzu lub pocztą na adres
j.w z dopiskiem:
,,nabór na stanowisko głównego księgowego w domu pomocy społecznej we włościborzu., termin: do 15.05.2024, godziny : 15.00:
Dom Pomocy Społecznej Włościbórz
943581922
Miejsce pracy: 78-114 Włościbórz 1, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: Dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 15.05.2024 r. do godz. 15. Informacje na temat wymaganych dokumentów znajdują się stronie internetowej: http/dpswlosciborz.finn.pl (zakładka: Nabór na wolne stanowisko pracy).

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2024-02-17