PRACOWNIK BUDOWLANY PRZY DOCIEPLENIACH (O) (Zarobki: od 4 300 PLN) - Tuchów, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK BUDOWLANY PRZY DOCIEPLENIACH (O)

Zakres obowiązków
Praca przy elewacjach/docieplaniu budynków.
wykształcenie bez znaczenia, 3 lata doświadczenia, osoba chętna do pracy, osoba bez nałogów.
Praca na terenie Tarnowa lub Niedomic (pracodawca zapewnia dojazd z Tarnowa lub z okolic Tuchowa).
Praca na jedną zmianę w godz. 7:00-15:00, od poniedziałku do piątku.
Wynagrodzenie 4300 zł brutto i do uzgodnienia pozostałe warunki.
Zakres obowiązków: praca przy docieplaniu budynków na wyskości do 10m, prace przy elewacjach.
Kontakt: Zbigniew Bajorek Usługi Remontowo-Budowlane, 33-180 Rzepiennik Marciszewski 79, tel. 508 379 754.

Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie, oferta: StPr/24/1419
Dane pracodawcy: Zbigniew Bajorek Usługi Remontowo-Budowlane
Miejsce pracy: 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-26