PRACOWNIK BUDOWLANY DO WYKOŃCZEŃ I REMONTÓW (Zarobki: od 4 242 do 6 000 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK BUDOWLANY DO WYKOŃCZEŃ I REMONTÓW

Zakres obowiązków
Szpachlowanie, malowanie oraz montaż ścianek karton-gips. Układanie paneli ściennych, podłogowych, montaż listew przypodłogowych, drzwiowych, sztukaterii ściennej, drzwi oraz okien. Prace elektryczne, hydrauliczne, układanie płytek ściennych, podłogowych. Remonty balkonów, składanie, montaż mebli pokojowych, kuchennych. Naprawa i renowacja posadzek przemysłowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
wymagane umiejętności ogólnobudowlane w tym praca przy glazurze, terakocie, flizowaniu płytek, podstawowych przeróbkach hydraulicznych lub elektrycznych, a także szpachlowaniu, malowaniu, zabudowie z g/k sufitów i ścianek oraz podłogach. Doświadczenie montażu stolarki drzwiowej, suchych tynkach i wylewkach betonowych, dociepleniach i remontach elewacji.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 4 242 do 6 000 PLN
pracodawca oferuje pracę stabilną w zgranym zespole, niezbędne narzędzia, wsparcie i szkolenia specjalistyczne, atrakcyjne zarobki w zamian za pełną samodzielność, terminowe wypłaty.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
4PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
792 032 032
[email protected]
Miejsce pracy: PŁOWCE 24, 80-153 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-13