PRACOWNIK BIUROWY (Zarobki: od 4 600 do 5 400 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK BIUROWY

Zakres obowiązków
-zarządzanie i koordynowanie pracy biura,
-obsługiwanie korespondencji zarówno o charakterze przychodzącym, jak i wychodzącym (tradycyjnej, czyli pocztowej oraz elektronicznej, czyli e-maili),
-odbieranie przesyłek,
-przygotowywanie różnego typu dokumentacji i pism biurowych,
-segregowanie i archiwizowanie dokumentów,
-dbałość o sprawny obieg dokumentów oraz informacji w firmie,
-kontakty z klientami firmy i udzielanie informacji interesantom,
-obsługiwanie sprzętu biurowego i programów biurowych,
-budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa,
-wspieranie firmy w realizacji bieżących projektów i zleceń,
-współpraca z różnymi działami firmy,
-wykonywanie innych prac o charakterze biurowym, organizacyjnym, administracyjnym i logistycznym powierzonych przez pracodawcę, - wystawianie i księgowanie faktur. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
doświadczenie na stanowisku biurowym, umiejętność komunikacji oraz zdolność pracy zespołowej, znajomość programu SUBIEKT GT będzie dodatkowym atutem, bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 4 600 do 5 400 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Centrum Parkietowe Agnieszka Pietrzak
508 251 896
[email protected]
Miejsce pracy: Telesfora 1, 80-209 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-13

Biuro, administracja w okolicy