KUCHARZ (Zarobki: od 6 909 PLN) - Szczecin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARZ

Zakres obowiązków

kandydat powinien znać różne techniki przygotowywania posiłków, potrafić obsługiwać sprzęt gastronomiczny, umieć ocenić jakość produktów, znać zasady przechowywania żywności oraz przyrządzania dań zimnych i gorących. Ponadto musi umieć dobierać składniki, układać menu oraz znać smaki i składy produktów.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Wymagane uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3), zaangażowanie do pracy, DOŚWIADCZENIE W PRZYGOTOWYWANIU DAŃ WEDŁUG RECEPTUR

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 909 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie, oferta: StPr/24/0784
Miejsce pracy: Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-03-02