POMOCNIK BUDOWLANY (PL/UA) (Zarobki: od 5 000 do 6 000 PLN) - Świerczyniec, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
POMOCNIK BUDOWLANY (PL/UA)

Zakres obowiązków
pomoc przy pracach dekarskich, remontowych, ziemnych.
*prace na terenie woj. śląskiego, głównie Bojszowy i Bieruń oraz okolice, w przedziale czasowym od 07:00-17:00, po 8 h dziennie.

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, ale nie wymagane - przyjmę osoby do przyuczenia zawodu; umiejętności ogólnobudowlane, zdolności manualne, chęć do pracy, dobra kondycja zdrowotna i sprawność fizyczna. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy - wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 do 6 000 PLN
Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
Blacha Rafał PROGRESSBUD
669 779 968
Miejsce pracy: 43-220 Świerczyniec, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Zobacz na mapie:
Świerczyniec
woj. śląskie
pow. bieruńsko-lędziński
gm. Bojszowy

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-06

Pozostałe prace budowlane w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl