POMOC KUCHNI (1/2 ETATU) K/M (Zarobki: od 2 062 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/2 etatu

Oferta pracy
POMOC KUCHNI (1/2 ETATU) K/M

Zakres obowiązków
Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla dzieci, sprzątanie kuchni, mycie naczyń.
Wymagania: wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Miejsce pracy: Lelechowska 7 (Ochota).
Godziny pracy: 9-13.
Do wynagrodzenia dodatkowo 20% premii oraz wysługa lat.
Wynagrodzenie w sumie nie niższe niż min. krajowa.
Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel.: 723 245 136.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 2 062 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo 20% premii oraz wysługa lat

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Przedszkole nr 61
723 245 136
[email protected]
Miejsce pracy: Lelechowska 7, 02-763 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Pozostali
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-29

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl