POD/INSPEKTOR/STARSZY SPECJALISTA W DZIALE EKSPLOATACJI DRÓG I INŻYNIERII RUCHU (Zarobki: od 6 000 P

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

POD/INSPEKTOR/STARSZY SPECJALISTA W DZIALE EKSPLOATACJI DRÓG I INŻYNIERII RUCHU

Zakres obowiązków
- bieżąca kontrola stanu technicznego ulic, urządzeń drogowych i mostowych (objazdy ) wraz ze sporządzaniem sprawozdań z wyników kontroli,
- udział w postępowaniach przetargowych,
- przygotowanie dokumentów niezbędnych do spełnienia wymagań określonych w Prawie Budowlanym i Ustawie o Ochronie Środowiska - koniecznych do prowadzenia robót,
- przygotowywaniem umów o wykonawstwo, zlecenie robót i usług, ich nadzorowanie, rozliczanie i odbiory (w tym gwarancyjne), uczestniczenie w przekazywaniu placów budów i odbiorach (w tym gwarancyjnych) instytucji współpracujących z ZDiT i realizujących swoje inwestycje w pasie drogowym,
- prowadzenie spraw dotyczących zniszczenia mienia ZDiT utrzymywanego lub zarządzanego przez Dział i dochodzeniem odszkodowań od ustalonych sprawców.
szczegółowy zakres obowiązków znajduje się na stronie BIP ZDiT w Koszalinie
Wymagania niezbędne:
Pracownikiem zatrudnionym na tym stanowisku może być osoba, która:
- posiada obywatelstwo polskie,
- ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
- posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędniczym,
- nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu na umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
- cieszy się nieposzlakowaną opinią,
- wykształcenie wyższe w zakresie techniczne z zakresu budownictwa o specjalności drogowej, mostowej, konstrukcyjnej lub wykształcenie średnie techniczne w zakresie drogowym oraz min. 2 -letnie doświadczenie w branży drogowej
Wymagania dodatkowe ( pożądane ):
- znajomość ustawy o drogach publicznych, ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy prawo budowlane
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
- umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania czasem pracy i pracą pod presją czasu, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta:
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
943118060
[email protected]
Miejsce pracy: Połczyńska 24, 75-815 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca na czas określony: na początku umowa na okres 6 miesięcy, praca w godz. 7:00 -15:00, szczegółów informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie BIP ZDiT w Koszalinie

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2024-02-23