POD/INSPEKTOR/ST. SPECJALISTA DS. WINDYKACJI (Zarobki: od 6 000 PLN) - Koszalin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
POD/INSPEKTOR/ST. SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Zakres obowiązków
1. Ewidencja finansowo-księgowa wpłat z tytułu należności wynikających z opłaty dodatkowej, zajęcia pasa drogowego, korzystania z przystanków komunikacji miejskiej, wycinki drzew, sprzedaży drewna, odszkodowań, przejazdów nienormatywnych, sprzedaży materiałów z odzysku, najmu lokali.
2. Tworzenie przypisów w programie finansowo-księgowym do należności wynikających z opłaty dodatkowej, zajęcia pasa drogowego, korzystania z przystanków komunikacji miejskiej, wycinki drzew, sprzedaży drewna, odszkodowań, przejazdów nienormatywnych, sprzedaży materiałów z odzysku, najmu lokali.
3. Sporządzanie upomnień lub wezwań do zapłaty z tytułu zobowiązań wynikających z opłaty dodatkowej, zajęcia pasa drogowego, korzystania z przystanków komunikacji miejskiej, wycinki drzew, sprzedaży drewna, itp.
Wymagania niezbędne:
Pracownikiem zatrudnionym na tym stanowisku może być osoba, która:
- posiada obywatelstwo polskie,
- ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
- posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnianie na stanowisku urzędniczym,
- nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- cieszy się nieposzlakowaną opinią,
- posiada wykształcenie średnie/wyższe ekonomiczne lub pokrewne ,
- staż pracy min. 3 lata

Wymagania dodatkowe (pożądane):
- znajomość regulacji prawnych: ustawa o finansach publicznych, ustawa o drogach publicznych, ustawa o egzekucji w administracji, ustawa kodeks postępowania administracyjnego
- znajomość zagadnień związanych z dochodami jednostek samorządu terytorialnego,
- wykształcenie ekonomiczno-techniczne lub administracyjno-techniczne,
- znajomość pakietu MS Office, Excel
- umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania czasem pracy i pracą pod presją czasu , umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta:
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
943118069
[email protected]
Miejsce pracy: Połczyńska 24, 75-815 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, praca na czas określony: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej ZDiT w Koszalinie

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-10-04

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl