PODINSPEKTOR/INSPEKTOR/STARSZY INSPEKTOR DS. ADMINISTRACYJNYCH K/M (Zarobki: od 5 000 PLN) - Warszaw

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

PODINSPEKTOR/INSPEKTOR/STARSZY INSPEKTOR DS. ADMINISTRACYJNYCH K/M

Zakres obowiązków

1. Załatwianie spraw związanych z obsługą administracyjno - gospodarczą Domu oraz zapewnienie prawidłowych warunków jego funkcjonowania, w tym:
a) prowadzenie spraw zaopatrzenia Domu w niezbędne wyposażenie; urządzenia i materiały,
b) wyposażenie pracowników Domu w środki ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego,
c) przygotowywanie wniosków o likwidację środków trwałych i pozostałych środków trwałych w używaniu i właściwe ich zagospodarowanie,
d) organizacja, planowanie i nadzór bieżących prac konserwacyjnych, modernizacyjno remontowych, prowadzenie dokumentacji dotyczącej spraw i przeglądów technicznych,
2. Prowadzenie wymaganych ewidencji na potrzeby działu administracyjno gospodarczego.
3. Wyposażanie wszystkich pomieszczeń w spisy inwentarza i dokonywanie ich aktualizacji.
4. Wprowadzanie umów, faktur i rachunków do Centralnego Rejestru Umów Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.
5. Nadzór nad realizacją przedmiotu umów oraz rozliczanie ich z ramienia Domu.
6. Współudział w prowadzeniu odpowiednich procedur związanych z realizacją zamówień publicznych do wartości 130 000 zł.
7. Nadzór nad osobami wykonującymi nieodpłatną pracę na cel społeczny oraz pracę społecznie użyteczną.
Wymagania niezbędne
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
- obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (j.t. Dz. U. z 2022 r., poz. 530);
- wykształcenie średnie lub wyższe;
- minimum 3-letni staż pracy dla wykształcenia średniego lub bez stażu pracy dla wykształcenia wyższego na stanowisku podinspektor; minimum 5-letni staż pracy dla wykształcenia średniego i 3 lata stażu pracy dla wykształcenia wyższego na stanowisku inspektor; 4 lata stażu pracy dla wykształcenia wyższego na stanowisku starszy inspektor,
- nieposzlakowana opinia,
- umiejętność sprawnej obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Wymagania pożądane
znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

znajomość regulacji prawnych z zakresu:
- ustawy o pracownikach samorządowych,
- ustawy o samorządzie gminnym,
- kodeksu postępowania administracyjnego,
- RODO, ustawy o ochronie danych osobowych,
- ustawy o ustroju m.st. Warszawy;
- ustawy Prawo zamówień publicznych,
- ustawy o dostępie do informacji publicznej;

- dokładność,
- staranność,
- systematyczność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy w zespole,
- skrupulatność,
- wysokie poczucie odpowiedzialności,
- komunikatywność,
- uprzejmość,
- zorientowanie na osiągnięcie celu,
- wysoka kultura osobista,
- chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń oraz gotowość do ciągłego doskonalenia się.

Wymagane dokumenty i oświadczenia
- podpisane odręcznie: curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny;
- podpisana odręcznie klauzula informacyjna dla osób ubiegających się o zatrudnienie;
- kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany:
minimum 3-letni staż pracy dla wykształcenia średniego lub bez stażu pracy dla wykształcenia wyższego na stanowisku podinspektor,
minimum 5 - letni staż pracy dla wykształcenia średniego lub 3-letni staż pracy dla wykształcenia wyższego na stanowisku inspektor, - minimum 4 letni staż pracy dla wykształcenia wyższego na stanowisku starszy inspektor, lub zaświadczenie o zatrudnieniu, zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy;
- kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie;
- podpisane odręcznie oświadczenie o posiadanym obywatelstwie;
- kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego (dotyczy osób nieposiadających obywatelstwa polskiego);
- podpisane odręcznie oświadczenie o pełnej .

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-23

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl