PODINSPEKTOR (Zarobki: od 5 000 PLN) - Oświęcim, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PODINSPEKTOR

Zakres obowiązków
1. Bieżące monitorowanie dostępności środków zewnętrznych na realizację projektów Miasta Oświęcim, a w szczególności:
- monitoring dostępności środków z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej (UE) oraz innych środków pozabudżetowych możliwych do pozyskania na realizację projektów wpływających na rozwój społeczno-gospodarczy miasta;
- współpraca z instytucjami zarządzającymi i wfrażającymi programy finansowania z funduszy krajowych i zagranicznych;
- przygotowywanie wniosków, niezbędnej dokumentacji i załączników dotyczących pozyskiwania środków z dostępnych programów, funduszy i mechanizmów finansowania;
- współdziałanie z Wydziałami Urzędu i miejskimi jednostkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania informacji źródłowych jako podstawy tworzenia dokumentów aplikacyjnych;
- współpraca z podmiotami, które mogą być partnerami we współpracy w projektacdh planowanych do realizacji przez miasto;
- gromadzenie danych niezbędnych do właściwego opracowania dokumentacji aplikacyjnej, w tym danych chrakateryzujących rozwój miasta oraz danych dotyczących założeń społeczno-gospodarczych.
2. Bieżące monitorowanie zmian w przepisach proceduralnych dotyczących realizacji współfinansowanych projektów i informacje o zmianach odpowiednie komórki UM Oświęcim.
3. Opracowywanie sprawozdania ze Strategii Rozwoju Miasta oraz monitorowanie procesu realizacji zadań określonym w dokumencie strategicznym.
4. Udział w sprawach związanych z ofertą inwestycyjną oraz promocją gospodarczą miasta.
5. Współpraca z miejskimi jednostkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych.
6. Inne zlecone sprawy związane ze sprawami prowadzonymi przez Biuro Rozwoju Miasta.
7. Dbałość o prawidłowe przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z działaniami dot. dokumentacji Biura Rozwoju Miasta.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
1. Wykształcenie wyższe.
2. Znajomość:
- ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2024r. poz. 609 z późn. zm.);
- znajomość podstawowych zasad ochrony danych osobowych wynikających z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - Dz. Urz. UE L 119/1 4.05.2016.
3. Znajomość zagadnień z zakresu:
- programów operacyjnych oraz struktury wdrażania funduszy europejskich na poziomie krajowym,
- programów operacyjnych wdrażanych na szczeblu województwa w szczególności Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027,
- prawnych oraz ekonomicznych uwarunkowań pozyskiwania środków z funduszy strukturalnych,
- przepisów prawa Unii Europejskiej w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych z Unii Europejskiej,
- dostępnych środków w ramach programów na szceblu krajowym i wojewódzkim.
4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędniczym.
5. Obywatelstwo polskie lub krajów UE oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium RP. Osoba nieposiadająca obywatelstwa polskiego może zostać zatrudniona na stanowisku, na którym wykonywana praca nie polega na bezpośrednim lub pośrednim udziale w wykonywaniu władzy publicznej i funkcji mających na celu ochronę generalnych intersów państwa, jeżeli posiada znajomośc języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej.
6. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
7. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślneprzestępstwo skarbowe.
8. Nieposzlakowana opinia.
9. Znajomość języka polskiego.
10. Dyspozycyjność.
11. Umiejętność pracy w zespole.

WYMAGANIA DODATKOWE:
1. Preferowany kierunek wykształcenia: prawo, administracja, zarządzanie projektami.

Zobacz na mapie:
Oświęcim
woj. małopolskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-26

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl