PODINSPEKTOR (Zarobki: od 4 300 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PODINSPEKTOR

Zakres obowiązków
Zakres zadań:
- przeprowadzanie wizyt monitoringowych oraz kontroli na miejscu mających na celu sprawdzenie prawidłowości wykorzystania środków w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski,
- opracowywanie informacji pokontrolnych,
- wykrywanie nieprawidłowości w realizacji projektów,
- odzyskiwanie nieprawidłowo wydatkowanych środków finansowych przez Beneficjentów na drodze postępowania administracyjnego,
- wprowadzanie danych do aplikacji e-Kontrole dotyczących przeprowadzonych kontroli oraz wizyt monitoringowych
w ramach FEW,
- stosowanie się do obowiązujących wzorów formularzy i dokumentów,
- udział w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje, samokształcenie, przekazywanie pozyskanych informacji pozostałym pracownikom,
- przygotowanie materiałów i dokumentów związanych z realizacją FEW,
- śledzenie fachowej literatury i rozwijanie metod pracy,
- wykonywanie czynności związanych z kontrolą trwałości projektów realizowanych w ramach FEW,
- stosowanie aktualnych Instrukcji Wykonawczych Instytucji Pośredniczącej,
- wykonywanie innych zadań zleconych przez Zastępcę Kierownika Wydziału lub Kierownika Wydziału.
Charakterystyka lub rodzaj wykonywania pracy praca w przeważającej części w terenie bezpośredni kontakt z beneficjentami w pozostałej części praca w pomieszczeniach budynku przy monitorze ekranowym.

Umiejętności zawodowe:
- znajomość zagadnień związanych z Europejskim Funduszem Społecznym,
- znajomość ustawodawstwa krajowego i unijnego dotyczącego realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski pod kątem przeprowadzania kontroli, wizyt monitoringowych oraz odzyskiwania nieprawidłowo wydatkowanych środków finansowych przez Beneficjentów na drodze postępowań administracyjnych,
Oczekiwania mile widziane: doświadczenie we wdrażaniu/ kontroli środków Europejskiego Funduszu Społecznego,

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: wysoka kultura osobista, Umiejętność planowania, obsługa komputera - Ms Office i poczty elektronicznej, dobra organizacja pracy własnej

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
brutto + dodatek za wysługę lat

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, inny - wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do:
31 maja 2024 r. w siedzibie wojewódzkiego urzędu pracy w poznaniu, ul. szyperska 14 61-754 poznań lub, drogą pocztową na adres: wojewódzki urząd pracy w poznaniu, ul. szyperska 14 61-754 poznań, w zamkniętej kopercie z dopiskiem ogłoszenia nr 3/2024 o naborze na stanowisko podinspektora w wydziale kontroli i dochodzenia zwrotu należności fe lub, w formie dokumentów elektronicznych opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź profilem zaufanym, przy użyciu elektronicznej skrzynki podawczej
za pomocą platformy epuap:
adres e-mail: [email protected].
oferty, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
61846-37-11
Miejsce pracy: Szyperska 14, 61-754 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: - CV wraz z kwestionariuszem dla osoby ubiegającej się
o zatrudnienie, opatrzonym własnoręcznym podpisem,
w którym w szczególności należy zawrzeć informacje dotyczące kwalifikacji zawodowych, wiedzy i posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego z opisem,
- kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i wykształcenie,
- inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach zawodowych i umiejętnościach (kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach lub szkoleniach),
- kserokopie dokumentów potwierdzających zakończone okresy zatrudnienia,
- zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku trwania stosunku pracy,
- ewentualnie posiada.

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-01