PODINSPEKTOR W WYDZIALE KULTURY W URZĘDZIE MIASTA KATOWICE (Zarobki: od 4 700 PLN) - Katowice, Ofert

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PODINSPEKTOR W WYDZIALE KULTURY W URZĘDZIE MIASTA KATOWICE

Zakres obowiązków
Więcej informacji na stronie: https://bip.katowice.eu/Ogloszenia/OfertyPracy/ogloszenie.aspx?idr=2338&menu=729

Ogłoszenie Nr OZ/46/2024 Prezydent Miasta Katowice ul. Młyńska 4, Katowice
Urząd Miasta Katowice poszukuje osoby na stanowisko podinspektora w Wydziale Kultury.

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:
- uczestniczyła w organizacji uroczystości i imprez kulturalnych,
- współpracowała z instytucjami kultury i innymi podmiotami w obszarze kultury,
- przygotowywała plany i sprawozdania oraz materiały analityczne i opracowania,
- uczestniczyła w realizacji procedur związanych z przydzielaniem i rozliczaniem dotacji,
- pełniła zastępstwa w sekretariacie.

Warunki pracy na danym stanowisku:
- pełny wymiar czasu pracy
- miejsce pracy - Katowice, ul. 3 Maja 7 - II piętro (budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami).
W pomieszczeniu pracy przejścia i dostęp do stanowiska pracy uniemożliwia poruszanie się wózkiem. Na stanowisku pracy brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedowidzącym, niesłyszącym, słabosłyszących i głuchoniemym,
- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, wymagająca współpracy z pracownikami innych komórek organizacyjnych Urzędu oraz podmiotami zewnętrznymi.
- na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
- wynagrodzenie zasadnicze od 4.700 zł brutto,
- dodatek w wysokości do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- uznaniowe premie motywacyjne,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. "trzynastka",
- nagrody jubileuszowe
- ruchomy czas pracy - możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:00 a 8:00,
- pakiet świadczeń socjalnych skierowanych do pracowników i ich rodzin,
- możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),
- nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
- grupowe ubezpieczenie na zdrowie i życie,
- wsparcie psychologiczne dla pracowników,
- możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów,
- rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach.

Godziny pracy: poniedziałki, czwartki od 7:30 do 17:00, wtorki i środy od 7:30 do 15:30, piątki od 7:30 do 14:00.
Wymagania niezbędne:
o charakterze formalnym
- wykształcenie wyższe,
- obywatelstwo polskie,
- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa,
wymagania pozostałe
- dobra znajomość przepisów:
-- ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej,
-- ustawy o finansach publicznych - w zakresie funkcjonowania instytucji kultury.

Wymagania dodatkowe:
- wykształcenie o profilu administracyjnym lub ekonomicznym,
- doświadczenie zawodowe w administracji publicznej, na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
- umiejętność skutecznego komunikowania się w mowie i piśmie,
- umiejętność organizacji pracy zorientowanej na efektywne wykonywanie zadań,
- staranność,
- wytrwałość i osiąganie efektów w warunkach presji,
- umiejętność współpracy.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 700 PLN
Praca na umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Data rozpoczęcia pracy - do ustalenia z pracodawcą.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, poczta, termin: dokumenty należy składać w terminie do 7 sierpnia 2024 r.:
URZĄD MIASTA KATOWICE
797-108-162, 797-108-165
[email protected]

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-25

Inspektor w okolicy