PODINSPEKTOR W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY ŚWILCZA (Zarobki: od 4 242 PLN) - Świlcza, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PODINSPEKTOR W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY ŚWILCZA

Zakres obowiązków
a)terminowa ewidencja księgowa i finansowa operacji gospodarczych jednostek obsługiwanych ,
b) dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących
operacji gospodarczych i finansowych oraz ich dekretację,
c) sporządzanie sprawozdań budżetowych, finansowych, zestawień , analiz finansowych, GUS- w zakresie danych płacowych ;
d) sporządzanie poleceń przelewu na rzecz kontrahentów, dochodów do organu prowadzącego ,
e) sporządzanie list płac jednostek obsługiwanych oraz obsługa programu Płatnik, e-PFRON2,
f) nadzorowanie przestrzegania dyscypliny finansów publicznych,
g) przeprowadzanie bieżącej analizy z zakresu wykonania planu dochodów, wydatków,
h) przygotowywanie propozycji zmian w planie dochodów i wydatków budżetowych we współpracy z głównym księgowym,
i) prowadzenie korespondencji w zakresie spraw finansowych,
j) należyte przechowywanie i zabezpieczenie dokumentów finansowo- księgowych ,
Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące
wymagania niezbędne:
1) wykształcenie wyższe magisterskie,
2) min. 6- letni staż pracy,
3) obywatelstwo polskie,
4) niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
5) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw
publicznych,
6) nieposzlakowana opinia,
7) odpowiedni stan zdrowia , pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
8) znajomość przepisów prawa oświatowego.
2. Preferowane kwalifikacje dodatkowe:
1) ogólna znajomość zasad księgowości budżetowej, planu kont, klasyfikacji budżetowej oraz zasad gospodarki finansowej jednostek budżetowych i dyscypliny finansów publicznych;
2) wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub administracji;
3) min. 1- roczny staż w jednostkach sektora budżetowego;
4) znajomość zagadnień płacowych i kadrowych;
5) znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości samorządowych jednostek budżetowych;
6) znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych;
7) znajomość przepisów z zakresu ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa;
8) znajomość przepisów wykonawczych do w/w ustaw,
9) umiejętność biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office), ze szczególnym uwzględnieniem programu arkusza kalkulacyjnego MS Office Excel,
1 0)znajomość programów finansowych, kadrowo-płacowych, rozliczeniowych -preferowana znajomość programów firmy Vulcan, programu Płatnik, e-PFRON2,
11 )umiejętność analizy i syntezy informacji,
12)umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
13)poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
14)rzetelność, dokładność, terminowość,
15)obsługa urządzeń biurowych.
Warunki pracy:
a) praca w pełnym wymiarze czasu pracy - 40 godzinny tygodniowy czas pracy,
b) zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na czas określony do 6 miesięcy,
z możliwością zawarcia kolejnej umowy na czas nieokreślony,
c) pakiet socjalny,
d) praca na miejscu w Centrum Usług Wspólnych, Świlcza 164,
e) praca biurowa z wykorzystaniem komputera
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 242 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - więcej informacji oraz załączniki do pobrania na stronie bip https://bip.swilcza.com.pl/index.php/konkursy-na-stanowiska/7067-2024-04-12-ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-podinspektora-w-centrum-uslug-wspolnych-gminy-swilcza:
Centrum Usług Wspólnych Gminy Świlcza
Miejsce pracy: 36-072 Świlcza 164, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: Dokumenty składane przez osoby zainteresowane muszą spełniać wymogi zgodnie z ogłoszeniem.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w zaklejonej kopercie z adresem zwrotnym, imieniem i n.

Zobacz na mapie:
Świlcza
woj. podkarpackie
pow. rzeszowski
gm. Świlcza

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-13

Inspektor w okolicy