PODINSPEKTOR W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY ŚWILCZA (Zarobki: od 4 500 PLN) - Świlcza, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PODINSPEKTOR W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY ŚWILCZA

Zakres obowiązków
a)prowadzenie spraw kadrowych obsługiwanych jednostek,
b)sporządzanie sprawozdawczości w zakresie Systemu Informacji Oświatowej (SIO) jego weryfikacja i przekazywanie do Ministerstwa Edukacji Narodowej, celem naliczenia subwencji oświatowej, prowadzenie bazy SIO wraz z uaktualnieniami,
c)realizacja zapisu ustawy Prawo oświatowe w zakresie art. 122 z dnia 14 grudnia
2016 r. w tym: przyjmowania wniosków od pracodawców, dokonywanie zapotrzebowań finansowych, wydawanie decyzji administracyjnych i rozliczanie,
d)prowadzenie kontroli spełniania obowiązku nauki przez uczniów z terenu gminy,
e)terminowa ewidencja księgowa i finansowa operacji gospodarczych jednostek obsługiwanych,
f)opisywanie faktur, zgodnie z przydziałem obowiązków,
g)dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych oraz ich dekretacja,
h)prace w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencji, dekretacja dokumentów,
i)segregacja dokumentacji źródłowej z podziałem na jednostki obsługiwane,
j)czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń i załatwianiem korespondencji, czynności biurowych (tworzenie rejestrów, ewidencji itp.),
k)terminowe i rzetelne sporządzanie zestawień, analiz i sprawozdań związanych
z zajmowanym stanowiskiem,
l)wdrażanie procedury e doręczeń, elektronicznego obiegu dokumentów CUW,
m)przygotowywanie projektów instrukcji kancelaryjnej w sytuacji zmiany przepisów,
n)prowadzenie i zapewnienie kompletności dokumentacji związanej z realizacją powierzonych zadań,
o)współdziałanie w przygotowaniu materiałów do projektu budżetu oraz postrzeganie zapisów budżetu przy wykonywaniu zadań,
p)stałe aktualizowanie zbiorów przepisów prawnych dotyczących stanowiska pracy,
r)prace w zakresie spraw związanych z archiwizacją dokumentów,
s)inne czynności zlecone przez przełożonego

Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące
wymagania niezbędne:
1) wykształcenie wyższe magisterskie,
2) min. 6- letni staż pracy,
3) obywatelstwo polskie,
4) niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
5) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw
publicznych,
6) nieposzlakowana opinia,
7) odpowiedni stan zdrowia , pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
8) znajomość przepisów prawa oświatowego.
2.Preferowane kwalifikacje dodatkowe:
1)znajomość przepisów ustawy Prawo oświatowe, Karta Nauczyciela, Kodeks pracy,
2)znajomość przepisów wykonawczych do ww. ustaw,
3)umiejętność biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office), ze szczególnym uwzględnieniem programu arkusza kalkulacyjnego MS Office Exel,
4)znajomość programów organizacyjnych, kadrowych, księgowych,
5)umiejętność analizy i syntezy informacji,
6)umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
7)poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
8)rzetelność, dokładność, terminowość,
9)obsługa urządzeń biurowych,
10)min. 1 - roczny staż pracy w jednostkach sektora budżetowego;
11)znajomość zagadnień kadrowych,
12)znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości samorządowych jednostek budżetowych.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - więcej informacji oraz załączniki do pobrania na stronie bip https://bip.swilcza.com.pl/index.php/konkursy-na-stanowiska/7067-2024-04-12-ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-podinspektora-w-centrum-uslug-wspolnych-gminy-swilcza:
Centrum Usług Wspólnych Gminy Świlcza
Miejsce pracy: 36-072 Świlcza 164, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: Dokumenty składane przez osoby zainteresowane mus.

Zobacz na mapie:
Świlcza
woj. podkarpackie
pow. rzeszowski
gm. Świlcza

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-19

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl