PODINSPEKTOR/ INSPEKTOR/ STARSZY INSPEKTOR W DZIALE ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYM W OPS ŻOLIBORZ (OGŁ

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

PODINSPEKTOR/ INSPEKTOR/ STARSZY INSPEKTOR W DZIALE ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYM W OPS ŻOLIBORZ (OGŁOSZENIE 15/2024) K/M

Zakres obowiązków
Główne odpowiedzialności:
1) Obsługa kancelaryjno-biurowa -prowadzenie kancelarii, obsługa interesantów i udzielanie informacji, obsługa urządzeń biurowych.
2) Obsługa składnicy akt.
3) Archiwizowanie dokumentacji.
4) Terminowe wysyłanie korespondencji.
5) Prawidłowe prowadzenie księgi kancelaryjnej i rejestrów zgodnie z instrukcja kancelaryjną.
6) Terminowe i merytoryczne załatwienie spraw, zgodnie z przepisami.
7) Przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,
8) Przyjmowanie od interesantów dokumentów (wniosków, podań, załączników) oraz skarg i wniosków o udostępnianie informacji publicznej, sprawdzanie właściwości rzeczowej i miejscowej oraz kompletności dokumentacji.
9) Przyjmowanie, rejestracja oraz rozdział korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej.
10) Prowadzenie rejestru poczty przychodzącej, wychodzącej oraz wniosków o pomoc.
11) Wypożyczanie akt, przygotowywanie spisów zdawczo odbiorczych.
12) Przyjmowanie akt ostatecznie zakończonych do składnicy akt na podstawie spisów akt.
13) Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów.
14) Przygotowywanie zestawień, raportów, projektów pism.
Wymagania niezbędne:
1. obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz.1135),
2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
3. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
4. nieposzlakowana opinia,
5. wykształcenie wyższe, staż pracy 4 lata, doświadczenia zawodowe minimum 3 lata dla stanowiska starszego inspektora,
6. wykształcenie wyższe/ średnie, staż pracy 3 lata/ 5 lat, doświadczenie zawodowe minimum 2 lata dla stanowiska inspektor,
7. wykształcenie wyższe/ średnie, staż pracy 0/ 3 lata, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok dla stanowiska podinspektor.

Wymagania dodatkowe:
1. ukończony kurs Kancelaryjno-archiwalny I stopnia - warunek konieczny,
2. znajomość regulacji prawnych: aktualnych przepisów dot. archiwizacji, kodeks postępowania administracyjnego, ustawa o finansach publicznych, ustawa o pracownikach samorządowych, ustawa o ochronie danych osobowych, ustawa o dostępie do informacji publicznej,
3. znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
4. pożądane kompetencje: samodzielność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, komunikatywność, terminowość.

Wymagane dokumenty:
1. podpisany odręcznie Formularz osoby ubiegającej się o zatrudnienie
Formularz osoby ubiegającej się o zatrudnienie poniżej oraz do pobrania w pliku PDF i DOC na stronie Ośrodka https://zoliborz.um.warszawa.pl/waw/opszoliborz
2. w przypadku zakwalifikowania do II etapu rekrutacji kandydaci zobowiązani są dostarczyć do wglądu dokumenty potwierdzające informacje zawarte w Formularzu,
3. Kandydaci zamierzający skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz.1135) zobowiązani są dostarczyć do wglądu dokument potwierdzający niepełnosprawność,
4. osoba wybrana do zatrudnienia zobowiązana będzie dostarczyć przed nawiązaniem stosunku pracy aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego oraz jej dane zostaną sprawdzone, czy widnieją w Rejestrze Osób Skazanych za Przestępstwa na Tle Seksualnym

Osoby zainteresowane są proszone o dostarczenie wypełnionego Formularza w terminie do dnia 28.10.2024 r. do godziny 16.00 (data wpływu do Ośrodka). Dokumenty złożone w sposób niezgodny z wymaganiami ogłoszenia o naborze nie będą rozpatrywane, a kandydat nie będzie dopuszczony do dalszego etapu rekrutacji

Dokumenty można przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy .

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-20

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl