PODINSPEKTOR, INSPEKTOR LUB STARSZY INSPEKTOR (NR REF. DFK/5/2024) K/M (Zarobki: od 5 500 do 6 900 P

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

PODINSPEKTOR, INSPEKTOR LUB STARSZY INSPEKTOR (NR REF. DFK/5/2024) K/M

Zakres obowiązków
- prowadzenie ewidencji księgowej należności,
- prowadzenie Rejestru dłużników,
- rozliczanie należności z tyt. dochodów budżetowych (odpłatność za usługi, za obiady i pobyt w DDPS),
- sporządzanie i księgowanie dokumentów dot. zaangażowania wydatków,
- prowadzenie ewidencji podatku VAT oraz sporządzanie miesięcznych deklaracji,
- zastępstwo kasjera podczas jego nieobecności zgodnie z instrukcją kasową.
Wymagania konieczne:
1) na stanowisko:
- podinspektor: wykształcenie średnie i min. 3-letni staż pracy, w tym minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości lub wykształcenie wyższe i minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości,
- inspektor: wykształcenie średnie i min. 5-letni staż pracy, w tym minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości lub wykształcenie wyższe i min. 3-letni staż pracy, w tym minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości,
- starszy inspektor: wykształcenie wyższe i min. 4-letni staż pracy, w tym minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości.
2) znajomość przepisów prawnych z zakresu ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych,
3) bardzo dobra znajomość pakietu Office w stopniu umożliwiającym sporządzanie zestawień i analiz,
4) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
5) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
6) nieposzlakowana opinia,
7) obywatelstwo polskie; o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.

Wymagania dodatkowe pozwalające na optymalne wykonywanie zadań na danym stanowisku:
- wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomii, rachunkowości, finansów lub pokrewne,
- rzetelność, sumienność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
- komunikatywność, myślenie analityczne.

Ośrodek oferuje:
wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 5500 zł 6900 zł brutto w zależności od doświadczenia zawodowego,
dodatek motywacyjny,
dodatek stażowy (przysługuje po przepracowaniu 5 lat na podstawie umowy o pracę),
dodatkowe wynagrodzenie roczne (trzynastka),
możliwość awansu zawodowego i kreowania ścieżki kariery,
możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych formach kształcenia.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej (obejmujące dane, które są niezbędne do oceny spełnienia warunków formalnych i merytorycznych do wykonywania pracy na stanowisku, na które kandydat aplikuje),
list motywacyjny,
oświadczenia dla kandydatów potwierdzające:
posiadane obywatelstwo,
pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
nieposzlakowaną opinię,
brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
kopie dyplomów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu wykształcenie,
kopie świadectw pracy (bądź zaświadczenie z obecnego miejsca pracy), potwierdzające wymagany w ogłoszeniu staż pracy,
w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza wymagania określone w ogłoszeniu o naborze: podpisana klauzula o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, moich danych osobowych, w zakresie wykraczającym poza wymagane w ogłoszeniu o naborze, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na wolne stanowisko urzędnicze,
w przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną kandydat zobowiązany jest do przedstawienia do wglądu w oryginale dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz przebieg pracy zawodowej.
Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
Miejsce pracy: stanowisko pracy usytuowane w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, ul. J. Cybisa 7. Bezpieczne warunki.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-26