PODINSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH NR REF. 110/DOM2/24 K/M (Zarobki: od 5 500 PLN) - Warszawa, Oferta pra

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PODINSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH NR REF. 110/DOM2/24 K/M

Zakres obowiązków
- prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej spraw technicznych,
- zlecanie wykonania świadectw charakterystyki energetycznej dla pustostanów i innych budynków Miasta,
- przygotowanie rozliczenia wadiów i zabezpieczeń umów do przysłanych wniosków,
- sprawowanie nadzoru nad umowami konserwacyjnymi pod względem przyznanego limitu środków finansowych na czas trwania umów,
- archiwizowanie i ewidencjonowanie dokumentacji technicznej,
- uzupełnianie dat przeglądów w poszczególnych branżach i kontrola terminów obowiązywania,
- prowadzenie spraw dotyczących ubezpieczenia i odszkodowania,
- udzielanie terminowo odpowiedzi na skargi i wnioski oraz pisma dekretowane przez kierownika,
- przygotowanie wraz ze sporządzeniem wniosków przetargowych w branży technicznej,
- prowadzenie rejestru postępowań przetargowych prowadzonych przez DOM" Wierzbno"
- prowadzenie spraw dotyczących obciążeń najemców/użytkowników,
- przygotowanie dokumentów do właściwych urzędów m.in. Delegatury Wydziału Architektury, Konserwatora, itp.,
- w przypadku konieczności uczestniczenie w komisyjnych przeglądach lokali,
- prowadzenie wszystkich obowiązujących na tym stanowisku rejestrów,
- sporządzanie dokumentów w zakresie przekwalifikowania lokalu mieszkalnego na użytkowy.

Wymagania niezbędne:
obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2022 r, poz.530),
pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
wykształcenie średnie,
znajomość regulacji prawnych w zakresie: ustawy Prawo budowlane, Ustawa o własności lokali, Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu Cywilnego, Ustawa o ochronie danych osobowych,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird;
staż pracy minimum 2 lata w przypadku osób ze średnim wykształceniem, staż pracy w przypadku osób z wyższym wykształceniem nie jest wymagany;

Pracodawca oferuje:
stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe;
pakiet socjalny: (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych)
możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku kontynuacji zatrudnienia,
podpisane oświadczenie o posiadanym obywatelstwie,
podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
podpisane oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
podpisane oświadczenie o treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji,
kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie kompletu dokumentów, w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia tj. od dnia 15.04.2024 r., w zamkniętej kopercie pod adresem:
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
02-660 War.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-16