PODINSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH NR REF. 125/DOM4/24 K/M (Zarobki: od 5 500 PLN) - Warszawa, Oferta pra

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PODINSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH NR REF. 125/DOM4/24 K/M

Zakres obowiązków
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:
- Współuczestniczy we wprowadzaniu wykonawcy na roboty. Współuczestniczy w odbiorze wykonanych robót.
- W porozumieniu z kierownikiem rozlicza zadania inwestycyjne, remontowe i konserwacyjne
- Uczestniczy w komisjach po awaryjnych, sporządza protokoły szkód.
- Prowadzenie sprawy związane z regresami z firm Ubezpieczeniowych.
- Prowadzi ewidencję zleceń zewnętrznych za usługi ogólnobudowlane -konserwacyjne i kominiarskie, przeglądy budowlane, opinie techniczne i ekspertyzy.
- Prowadzi książki obiektów budowlanych, dokonuje projektów wpisów o wykonanych remontach, przeglądach bądź wykonanej dokumentacji.
- Umawia komisje dotyczące oceny stanu technicznego budynku, przygotowuje projekty protokołów typowania robót, wspólnie z pozostałymi inspektorami dokonuje analizy kolejności i pilności robót.
- W sposób uzgodniony z kierownikiem kieruje i zleca roboty do realizacji.
- W uzgodnieniu z kierownikiem przygotowuje wnioski o wszczęcie działań zmierzających do udzielenia zamówienia publicznego.
- Na podstawie opracowanych dokumentacji kosztorysowo-przetargowych opracowuje opisy przedmiotów zamówień a w razie potrzeby w uzgodnieniu z kierownikiem i inspektorami nadzoru inwestorskiego przygotowuje specyfikację techniczna wykonania i odbioru robót.
- Kompletuje dokumentację do przygotowania postępowań na ogłoszenie konkursów ofert na wykonanie remontów lub przebudów pustostanów, w tym uczestniczy w komisjach przetargowych.
- Przygotowuje pisma i wnioski o przyznanie środków na inwestycje i remonty.
- Wykonuje czynności z zakresu sprawozdawczości i prowadzenia rzeczonych zestawień i rejestrów wg bieżących potrzeb.
- Na podstawie informacji uzyskanych od inspektorów nadzoru inwestorskiego udziela terminowo odpowiedzi na skargi, wnioski i pisma, oraz prowadzenie spraw dotyczących ubezpieczeń i odszkodowań.
- W porozumieniu z kierownikiem realizuje decyzje wydane przez Nadzór Budowlany, Sanepid, Inspekcję Pracy, Straż Pożarną i innych organów uprawnionych do wydawania decyzji mających związek z zadaniami statutowymi ZGN Mokotów.
Wymagania niezbędne:
- obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2022 r, poz.530),
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
- wykształcenie średnie,
- znajomość regulacji prawnych w zakresie: Ustawa Prawo budowlane, Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego, Ustawa o gospodarce nieruchomościami, Ustawa o własności lokali, Ustawa o zamówieniach publicznych, KPA,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird;
- staż pracy minimum 2 lata w przypadku osób ze średnim wykształceniem, staż pracy w przypadku osób z wyższym wykształceniem nie jest wymagany;

Wymagania dodatkowe:
- mile widziane doświadczenie w branży technicznej budowlanej.

Pracodawca oferuje:
stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe;
pakiet socjalny: (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych)
możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
- kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku kontynuacji zatrudnienia,
- podpisane oświadczenie o posiada.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-27