PODINSPEKTOR DS. REHABILITACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. (Zarobki: od 4 300 PLN

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

PODINSPEKTOR DS. REHABILITACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Zakres obowiązków
Prowadzenie spraw związanych z dofinansowaniem rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych ze środków PFRON.
Godziny pracy: 7.30-15.30.
Wszelkie inf. dotyczące oferty znajdują się na stronie mzon.olsztyn.eu w zakładce aktualności.
Wymagania konieczne:
- obywatelstwo polskie,
- wykształcenie wyższe o jednym z wymienionych kierunków lub specjalności : praca socjalna pedagogika, politologia, socjologia, nauki społeczne, administracja, prawo,
- znajomość ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych i przepisów wykonawczych do tej ustawy,
- znajomość ustawy o pracownikach samorządowych,
- znajomość ustawy o pomocy społecznej,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe:
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność i terminowość.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna/pedagogika/politologia/socjologia/nauki społeczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Miejski Zespół do Spraw Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych
89 535 25 59 w 27
[email protected]
Miejsce pracy: Prosta 23A, 10-029 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys zawodowy (c.v),
- list motywacyjny,
- kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- odpis dyplomu/ kserokopia / i inne dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje,
- w przypadku stażu pracy dokumenty potwierdzające staż pracy / kserokopie/,
- oświadczenie o niekaralności za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie o korzystaniu z pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.
- oświadczenie potwierdzające posiadanie obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art.6 ust.1 lit.a oraz art.6 ust.2 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osób i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz. Urz. UE L119.1 z dnia 4.05.2016

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach lub przesyłać do dnia 28 października 2024r. / liczy się data stempla pocztowego/ na adres Miejski Zespół ds. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, ul. Prosta 23A, pokój 8, z dopiskiem nabór na stanowisko podinspektora ds. rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych

Dodatkowe informacje można uzyskać w Miejskim Zespole ds. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, ul. Prosta 23A , pokój nr 6 tel. 89 5352559 wew. 26

Informacja o rozstrzygnięciu naboru zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Zespołu ds.. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie.

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-10-18

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl