PILARZ (Zarobki: od 4 400 PLN) - Koszalin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PILARZ

Zakres obowiązków
- Uszczelkowanie (silikonowanie, uszczelki systemowe, kit okienny).
- Docinanie listew przyszybowych.
- Instalowanie okuć drzwiowych i okiennych (zamki, zawiasy itp.).
znajomość narzędzi szlifierskich i umiejętność posługiwania się nimi, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, mile widziani obywatele Ukrainy ( wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany )
Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 400 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
STEEL DESIGN SP. Z O.O.
+48504048824
[email protected]
Miejsce pracy: MIESZKA I 28, 75-132 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca na czas określony: 12 m-cy, praca w godz. 6:00 -14:00

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-03-22

Pozostałe w okolicy