Panel dekoracyjny Awenta PEGB100P do korpusu wentylatora Escudo Glass fi100mm czarny połysk - wysyłk

78,09 zł

Panel dekoracyjny Awenta PEGB100P do korpusu... - Kratki, anemostaty, rury,... - Jelenia Góra

Opis

Panel dekoracyjny do korpusu wentylatora System+ Awenta Escudo Glass PEGB100P fi100mm szklany czarny połysk
SYSTEM+ to unikalne rozwiązanie dające sposobność stworzenia produktu kompletnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie to daje możliwość stworzenia wentylatora lub kratki wentylacyjnej dopasowanej do danego wnętrza. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie paneli dekoracyjnych i korpusów wentylatorów dostępnych w licznych opcjach wyposażenia. Produkty z gamy SYSTEM+ dostępne są w średnicach O100 oraz O125 mm. Łatwy montaż paneli, beż użycia narzędzi, ułatwia przeprowadzanie zmian wynikających z potrzeby przearanżowania wnętrza, jak również ułatwia utrzymanie produktów w czystości. Koncepcja SYSTEM+ umożliwia zastosowanie kratki wentylacyjnej i wentylatora, które w jednym pomieszczeniu będą prezentowały się jednakowo.Panele frontowe to elementy, które wieńczą całą konstrukcję wentylatora lub kratki wentylacyjnej, łącząc funkcję praktycznej osłony i elementu dekoracyjnego w jednym. W ofercie znajdują się panele wykonane ze szkła, metalu lub tworzywa sztucznego. Dostępne są również takie, które dzięki zastosowaniu specjalnego podkładu, można pomalować dowolną farbą lub wypełnić odpowiednią płytką glazury.
Czy zwykły wentylator może być inspirujący? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że skorzystasz z rozwiązania, jakim jest System+. To opatentowany sposób na łatwą i bezinwazyjną wymianę ozdobnych frontów wentylatora. Korpus jest ukryty pod dekoracyjną płytką, którą na dodatek możesz wymienić kiedy tylko zechcesz. Escudo to linia frontów o wypukłym, kwadratowym kształcie. Panel został wykonany z odpornego szkła w kolorze czarny połysk. To elegancki, designerski dodatek wykończeniowy, którego nie może u Ciebie zabraknąć.
UWAGA: Na tej aukcji sprzedawany jest wyłącznie panel frontowy. Aby skompletować cały wentylator należy dokupić do niego odpowiedni korpus wentylatora serii System+ (należy pamiętać, że rozmiar korpusu musi odpowiadać rozmiarowi panelu). Na innych aukcjach dostępne są dwa rodzaje korpusów: Silent (cichy) oraz Turbo (o dużej wydajności) w wielu konfiguracjach wyposażenia. W przypadku chęci zamontowania Panelu jako kratki (osłony) otworu wentylacyjnego należy dokupić na innych naszych aukcjach ramkę montażową RW lub RWO o odpowiednim rozmiarze..

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Jelenia Góra
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kratki, anemostaty, rury, wentylacja
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2023-08-21

Zgłoś naruszenie

Kratki, anemostaty, rury, wentylacja w okolicy

Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ