OD PODINSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W REFERACIE PROJEKTÓW CYFROWYCH (ZESPÓŁ DS. PROJEKTÓW) W DE

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

OD PODINSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W REFERACIE PROJEKTÓW CYFROWYCH (ZESPÓŁ DS. PROJEKTÓW) W DEPARTAMENCIE CYFRYZACJI

Zakres obowiązków
Prace związane z przygotowaniem wymagań, koordynacją i nadzorem nad projektami realizowanymi przez Departament Cyfryzacji, w szczególności dot. cyberbezpieczeństwa. Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień publicznych w projekcie, w szczególności dot. wymagań technicznych w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych. Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej. Planowanie, wykonywanie i koordynowanie działań związanym z realizowanym projektem. Diagnoza potrzeb w zakresie niezbędnym dla prawidłowej realizacji projektów. Udział w spotkaniach i konsultacjach związanych z realizowanymi zadaniami. Współpraca z zewnętrznymi wykonawcami prac realizowanych w ramach projektu oraz nadzór nad prawidłowością realizacji prac prowadzonych przez tych Wykonawców. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.
minimum 3 letni staż pracy w IT (w tym doświadczenie w zakresie analizy wymagań bezpieczeństwa dla systemów informatycznych i/lub doświadczenie w pracy w zespole projektowym, doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji i komunikacji w ramach projektu, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, bardzo dobra znajomość produktów i usług IT, znajomość regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych, znajomość regulacji i norm związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa informacji, znajomość ustawy o samorządzie województwa, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Wymagania dodatkowe: znajomość wymagań systemów informatycznych podmiotów publicznych, w szczególności podmiotów leczniczych, certyfikaty lub inne dokumenty potwierdzające odbycie szkoleń lub kursów w zakresie audytów bezpieczeństwa systemów informatycznych, samodzielność i sumienność, umiejętność pracy w zespole.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 500 do 8 500 PLN
wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji, stażu pracy i/lub doświadczenia zawodowego. Pracodawca oferuje możliwość przystąpienia do pracowniczej kasa zapomogowo-pożyczkowej, skorzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, kartę multisport, benefit system, podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w różnych formach dokształcania: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie i zdrowie, dodatek rowerowy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta:
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Miejsce pracy: Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: - list motywacyjny oraz CV zawierające dane, o których mowa w art. 22§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy,
- kserokopia świadectw pracy lub inne dokumenty potwierdzające zatrudnienie i staż pracy,
- kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie,
- kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
- oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o posiadaniu nieposzlakowanej opinii.
W przypadku przedstawienia przez kandydata dokumentów w języku obcym, należy dołączyć ich tłumaczenia na język polski dokonane bezpośrednio przez kandydata lub biuro tłumaczeń lub tłumacza przysięgłego. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownika.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-23