MURARZ/CIEŚLA (Zarobki: od 4 242 PLN) - Bolszewo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MURARZ/CIEŚLA

Zakres obowiązków
Wznoszenie budynków, szalowanie ław, stropów, rozbiórka budynków, Układanie elewacji, montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowych. Miejsce pracy woj. pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo. Pracodawca zapewnia dojazd z Wejherowa do miejsca pracy. Praca jednozmianowa w godz. 7-16.
minimalne doświadczenie, umiejętności kierunkowe
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie: podstawowe
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 242 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Daniel Derkowski
502-674-603
Miejsce pracy: Kwiatowa 3, 84-239 Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Bolszewo
woj. pomorskie
pow. wejherowski
gm. Wejherowo

Kategoria: Murarz, tynkarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 21
Data dodania: 2023-05-12

Murarz, tynkarz w okolicy