POMOCNICZY ROBOTNIK PRZEMYSŁOWY (NR 1139) (Zarobki: od 27,7 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
POMOCNICZY ROBOTNIK PRZEMYSŁOWY (NR 1139)

Zakres obowiązków
obsługa maszyn, prace związane z przetwórstwem rybnym, przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków.
mile widziane 2-3 miesiące doświadczenia zawodowego
dobry kondycja fizyczna, gotowość do pracy w przetwórstwie rybnym, w warunkach zmiennych temperatur i wilgoci oraz w międzynarodowym zespole
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: obsługa maszyn, zdolności manualne

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 27,7 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, godziny : 8.00-10.00:
Folkon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
512781688
[email protected]
Miejsce pracy: Inflancka 7, 85-776 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: FOLKON Sp. z o.o, ul. Warszawska 25/II, 85-058 Bydgoszcz
telefon kontaktowy 512-781-688 w godz. 8:00-16:00

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-03-27