MONTER/ PRACOWNIK FIZYCZNY (Zarobki: od 5 000 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MONTER/ PRACOWNIK FIZYCZNY

Zakres obowiązków
Prace budowlano-konstrukcyjne i ślusarskie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15. Praca na budowie Politechniki Gdańskiej.
zaangażowanie w pracę, prawo jazdy kat. B, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole oraz posługiwania się elektronarzędziami. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 PLN
pracodawca oferuje: pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacj,i w okresie zimowym posiłek regeneracyjny oraz ubranie robocze.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
"TECHMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
583 461 600 501 412 899
[email protected]
Miejsce pracy: Marynarki Polskiej 59, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-03-27

Praca fizyczna w okolicy