MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW (Zarobki: od 5 000 do 5 500 PLN) - Baranowo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW

Zakres obowiązków
montaż, napraw rowerów elektrycznych, przyjmowanie zleceń od klientów-kurierów rowerowych ( głównie są to obcokrajowcy- Litwa, Białoruś, Indonezja)
wykształcenie o kierunku: elektronicznym, doświadczenie w naprawie rowerów w tym elektrycznych min. 2 lata, znajomość rowerów elektrycznych i ich montażu, mile widziana znajomość języka angielskiego
Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe, inne, średnie zawodowe, inne
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 000 do 5 500 PLN
brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, termin: telefoniczne umówienie spotkania:
DMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
797130670
Miejsce pracy: BUDOWLANYCH 1A, 62-081 Baranowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv, świadectwo pracy

Zobacz na mapie:
Baranowo
woj. wielkopolskie
pow. poznański
gm. Tarnowo Podgórne

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-26

Mechanik w okolicy