MONTER - SPAWACZ (Zarobki: od 4 300 PLN) - Zagnańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MONTER - SPAWACZ

Zakres obowiązków
według stanowiska
Obowiązki:
- Spawanie i montaż detali na zlecenia produkcyjne.
- Przestrzeganie przyjętych norm BHP, ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO.
Wymagania:
- Aktualne uprawnienia spawalnicze metoda MIG/MAG 135.- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
- Umiejętność montażu mechanizmów i elementów konstrukcji stalowych.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy. Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa). Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
do uzgodnienia z pracodawcą

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, inny - cv prosimy przesyłać na adres [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska i miejsce pracy lub telefonicznie 500 370 351.:
"KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
500 370 351
Miejsce pracy: Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-09-03

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl