Modelkę/aktorkę do prywatnego nagrania

Napisz

Szczegóły

Wiek:
34 l.

Wzrost:
190 cm

Budowa ciała:
Normalny

Wykształcenie:
wyższe

Stan cywilny:
wolny

Zobacz wszystkie dane

Opis

Dzień dobry.

Zdaję sobie sprawę, że anons nie jest typowy, ale w zamian proponuję 2000zł :)

Poszukuję partnerki, którą stosownie wynagrodzę do zrealizowania fantazji - nagrania prywatnego filmu erotycznego. Od razu zaznaczę, że chodzi o coś osobistego, tylko dla moich oczu - forma elektronicznej pamiątki na przyszłość. Coś co spocznie zaszyfrowane na dysku na 20 - 30 lat. Traktuję to jako skrytą fantazję, do tego nie muszę chyba wspominać, że nie należę do osób, którym wypłynięcie takiego materiału ułatwiłoby życie, dlatego prywatność i dyskrecja jest dla mnie absolutnym priorytetem. Niemniej uważam, że życie bywa zbyt smutne i jest zbyt krótkie, aby odmówić sobie realizacji ukrytych pragnień, szczególnie w sposób rozsądny i bezpieczny.

O mnie: 34lata, 189cm, 80kg. Zadbany, zdrowy - myślę, że nie będziesz miała zastrzeżeń :) Jeśli uważasz, że byłabyś w stanie wziąć udział w moim przedsięwzięciu, zostać moją aktorką, modelką, a moja wdzięczność w formie gratyfikacji byłaby dla Ciebie wsparciem to napisz do mnie.

Porozmawiamy o szczegółach..

Zobacz cały opis

Jak poznać więcej osób?

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Dodaj swoje ogłoszenie i zacznij dostawać wiadomości! Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Dane wystawiającego:
Michał

Łódź
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 35
Data dodania: 2024-02-03

Zgłoś naruszenie
Michał

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ