MŁODSZY LIDER ZESPOŁU DS. TESTOWANIA GIER (Zarobki: od 6 181 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Oferta pracy
MŁODSZY LIDER ZESPOŁU DS. TESTOWANIA GIER

Zakres obowiązków
- Ścisła współpraca z bezpośrednim przełożonym w celu zrozumienia, zarządzania i integracji projektów z ogólnym przepływem pracy w oparciu o harmonogramy i budżety uzgodnione między Managerem a klientem. Ścisła współpraca z zespołem kierowniczym przy wdrażaniu strategii i opracowywaniu briefów, inspirowanie i wyposażanie zespołów do podejmowania wyzwań i rozwiązywania problemów. Zrozumienie biznesu i branży każdego klienta na tyle dobrze, aby nie tylko spełniać i przekraczać jego oczekiwania, ale także przewidywać jego potrzeby. Codzienna komunikacja z pracownikami na projekcie. Przekazywanie informacji zwrotnych od klientów zagranicznych w języku angielskim (klienci z całego świata) i przypisywanie działań do wewnętrznego zespołu przy jednoczesnym przewidywaniu wyzwań, identyfikowaniu rozwiązań i informowaniu o terminach, aby projekty posuwały się naprzód. Informowanie przełożonego o problemach i wątpliwościach zespołu. Wspieranie bezpośredniego przełożonego w zakresie różnych klientów i zadań w zależności od potrzeb.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu zespołu i zarządzaniu społecznością lub podobnej roli w branży gier video. Mile widziane doświadczenie w branży gier komputerowych i/lub obsłudze klienta. Zainteresowanie grami komputerowymi / branżą gier komputerowych będzie dodatkowym atutem; znajomość pakietu MS Office i pakietu Google.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 181 PLN
Wynagrodzenie: 6181 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 36 miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, oferta: StPr/24/1091
Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 8:00-14:00.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Kategoria: Kierownicy zespołów
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-24