MŁODSZY INŻYNIER PROCESU DS. OPTYMALIZACJI (Zarobki: od 6 000 PLN) - Ostrów Wielkopolski, Oferta pra

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MŁODSZY INŻYNIER PROCESU DS. OPTYMALIZACJI

Zakres obowiązków
Identyfikowanie możliwości optymalizacji procesów.
Mapowanie procesów produkcyjnych.
Przygotowywanie nowych, ulepszonych stanowisk produkcyjnych. Dobór maszyn i urządzeń do automatyzacji procesów. Współpraca z pracownikami i osobami zarządzającymi w zakresie tworzenia kultury ciągłego doskonalenia
Wymagania - Wykształcenie wyższe: zarządzanie produkcją, inżyniera procesów produkcyjnych. Pożądana znajomość metodologii: Lean, kazein, Six sigma, TQM itd. Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office. Zdolności analityczne, kreatywność, rzetelność i skrupulatność.
Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność.
Pracodawca oferuje: Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Dostęp do nowoczesnych technologii i sprzętów badawczych.
Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach.Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy. Interesującą i samodzielną pracę. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
Pracę w dynamicznym i prężnie działającym zespole.
Kontakt poprzez link aplikacyjny : https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-inzynier-procesu-ds-optymalizacji-lubawa-unii-europejskiej-12,oferta,1003548346?s=dbfd18a2&searchId=MTcyNDc1ODU1NDc4NC41MTE=
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 6 000 PLN
w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: inny - kontakt przez link aplikacyjny - https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-inzynier-procesu-ds-optymalizacji-lubawa-unii-europejskiej-12,oferta,1003548346?s=dbfd18a2&searchid=mtcyndc1odu1ndc4nc41mte=:
LUBAWA S.A.
Miejsce pracy: 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: cv - link aplikacyjny - https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-inzynier-procesu-ds-optymalizacji-lubawa-unii-europejskiej-12,oferta,1003548346?s=dbfd18a2&searchId=MTcyNDc1ODU1NDc4NC41MTE=

Zobacz na mapie:
Lubawa
woj. warmińsko-mazurskie
pow. iławski
gm. Lubawa

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-08-28