MŁODSZY INSPEKTOR KONTROLI /INSPEKTOR KONTROLI (Zarobki: od 5 000 do 6 500 PLN) - Poznań, Oferta pra

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MŁODSZY INSPEKTOR KONTROLI /INSPEKTOR KONTROLI

Zakres obowiązków
przeprowadzanie kontroli w jednostkach samorządu terytorialnego i innych, podlegających kontroli podmiotach zgodnie z zasadami i trybem postępowania, kontrolnego na terenie województwa wielkopolskiego, dokonywanie w sposób obiektywny ustaleń kontroli oraz rzetelne jej dokumentowanie, sporządzanie protokołu kontroli oraz projektu wystąpienia pokontrolnego, przygotowywanie projektu odpowiedzi na skierowane do Izby skargi i wnioski w zakresie przeprowadzonej kontroli, przygotowywanie projektów zawiadomień o naruszeniu dyscypliny finansów publicznych oraz projektów wniosków o ukaranie z tytułu naruszenia dyscypliny finansów publicznych, dokonywanie wstępnej oceny odpowiedzi na wystąpienie pokontrolne. Zatrudnienie czerwiec 2024r.
Adres miejsca pracy: 61-851 Poznań, ul. Zielona 8/ 3 etaty
Zesół Zamiejscowy w Lesznie- 2 etaty i w Pile - 1 etat
wyższe, preferowane - ekonomiczne, prawnicze, administracyjne.
Wymagania konieczne:
1. obywatelstwo polskie
2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
3. posiadanie co najmniej trzyletniego stażu pracy ( preferowane doświadczenie w pracy w jednostkach związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego lub finansów publicznych)
4. samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
5. bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)
Wymagania dodatkowe :
znajomość przepisów z zakresu działania regionalnych izb obrachunkowych, a w szczególności z zakresu ustroju samorządu terytorialnego, finansów publicznych, zamówień publicznych, podatków i opłat lokalnych, rachunkowości, gospodarki nieruchomościami, umiejętność interpretacji danych i zdolności analityczne, umiejętność wyciągania, wniosków, umiejętność szybkiego uczenia się oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji, zawodowych, terminowość, odpowiedzialność i rzetelność w realizowaniu zadań, umiejętność korzystania z przepisów prawa, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3), obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 000 do 6 500 PLN
brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - dokumenty należy składać w terminie do dnia 20 maja 2024 roku w kopercie z dopiskiem :

nabór na stanowisko inspektora kontroli w regionalnej izbie obrachunkowej w poznaniu w siedzibie izby

nabór na stanowisko inspektora kontroli w regionalnej izbie obrachunkowej w poznaniu w zespole zamiejscowym w lesznie

nabór na stanowisko inspektora kontroli w regionalnej izbie obrachunkowej w poznaniu w zespole zamiejscowym w pile

bądź przesłać na adres :
regionalna izba obrachunkowa w poznaniu,
ul. zielona 8, 61-851 poznań
jako datę złożenia oferty przyjmuje się datę wpływu do regionalnej izby obrachunkowej w poznaniu.
, godziny : 8-14:
REGIONALNA IZBA OBRACHUNKOWA
61-859-57-23
Miejsce pracy: Zielona 8, 61-851 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV podpisane przez kandydata oświadczenia: o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji przeprowadzanej przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Poznaniu ul. Zielona 8, 61-851 Poznań o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu, za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe o spełnieniu wymagań koniecznych wynikających z ogłoszenia.

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-27