MŁODSZY INSPEKTOR DZIAŁU KWATERMISTRZOWSKIEGO (MAGAZYNIER) - AŚ KOSZALIN, OZ DOBROWO (Zarobki: od 5

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

MŁODSZY INSPEKTOR DZIAŁU KWATERMISTRZOWSKIEGO (MAGAZYNIER) - AŚ KOSZALIN, OZ DOBROWO

Zakres obowiązków
Praca w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osadzonymi. Stanowisko związane z wykonywaniem obowiązków służbowych magazyniera
wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne, umiejętność obsługi pakietu MS Office ( Word, Excel, PowerPoint), prawo jazdy kat. B, wymagania zawarte w ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej ( Dz. U. z 2023 r. poz. 1683), w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 01 sierpnia 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej ( Dz. U. 2022 poz. 1269)
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Mianowanie
Wynagrodzenie od 5 794 PLN
( 4580 zł netto )

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta:
Areszt Śledczy w Koszalinie
[email protected]
Miejsce pracy: Młyńska 71, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:30 -15:30, termin zatrudnienia 01.09.2024 (planowana), służba przygotowawcza - funkcjonariusz, szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie www.sw.gov.pl w zakładce Rekrutacja

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-08