MISTRZ DS. BUDOWY I REMONTÓW (Zarobki: od 4 600 PLN) - Piekary Śląskie, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MISTRZ DS. BUDOWY I REMONTÓW

Zakres obowiązków
Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, doświadczenie zawodowe w kierowaniu pracami remontowymi, biegła obsługa komputera, sporządzanie kosztorysów, doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, umiejętność szybkiej analizy informacji i umiejętność zarządzania czasem pracy.
wykszt. min. średnie - kierunek budownictwo, biegła znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych, uprawnienia budowlane, doświadczenie w zakresie ogólnobudowlanym i dozoru, zdolność analitycznego myślenia, obowiazkowość, sumienność, uczciwość, zdolności organizacyjne,
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 600 PLN
7-15. Praca na terenie Piekar Śląskich

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PIEKARACH ŚLĄSKICH
32 287-19-10
[email protected]
Miejsce pracy: 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy z CV.

Zobacz na mapie:
Ogorzelczyn
woj. wielkopolskie
pow. turecki
gm. Tuliszków

Kategoria: Pozostałe prace budowlane
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2024-01-03