Mid/Senior QA Engineer - Gdańsk

Mid/Senior QA Engineer - Gdańsk - Internet, sieć - Gdańsk

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Gdańsk Pomorskie

Wynagrodzenie: 15000 - 20000 PLN

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego QA Engineera, który dołączy do naszego zespołu w dziale jakości oprogramowania.

Mid/Senior QA Engineer

Wymagania:
* Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku QA Engineer;
* Znajomość Domain-Driven Design (DDD), Behavior-Driven Development (BDD), Test-Driven Development (TDD);
* Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów, w tym Selenium;
* Znajomość narzędzi do testowania API, takich jak Postman;
* Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
* Umiejętność analizy dokumentacji projektowej i tworzenia skutecznych przypadków testowych.

Oferujemy:
* Prywatna opieka zdrowotna;
* Elastyczne godziny pracy;
* Możliwość pracy w 100% zdalnej;
* Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
* Przyjazna atmosfera pracy.

Obowiązki:
* Opracowywanie i implementacja testów funkcjonalnych;
* Tworzenie przypadków testowych zgodnie z zasadami DDD, BDD, TDD;
* Automatyzacja testów przy użyciu Selenium;
* Testowanie integracji API za pomocą narzędzi takich jak Postman;
* Raportowanie błędów i śledzenie ich postępu..

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Gdańsk
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2024-01-23

Internet, sieć w okolicy

Łukasz