MENADŻER / KELNER (Zarobki: od 4 300 PLN) - Tychy, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MENADŻER / KELNER

Zakres obowiązków
zarządzanie salą oraz pracownikami.
* praca w systemie 1-zmianowym: 12:00-20:00.

Mile widziane wykształcenie średnie, prawo jazdy kat.B, wymagane min. roczne doświadczenie w pracy w gastronomii, komunikatywność, wymagana znajomość języka angielskiego - mile widziane w stopniu B2.
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, komunikatywność

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach, oferta: StPr/24/1498
Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.
Oferta utworzona ze środków MRiPS przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia.

Zobacz na mapie:
Tychy
woj. śląskie

Kategoria: Kelnerzy, kelnerki
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-09-29

Kelnerzy, kelnerki w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl