MECHANIK (Zarobki: od 5 000 do 6 000 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK

Zakres obowiązków
Realizacja bieżącej obsługi technicznej lokomotyw, realizacja utrzymania prewencyjnego lokomotyw zgodnie z dokumentacją techniczną diagnostyka i naprawa lokomotyw naprawa, kontrola stanu technicznego i regeneracja części do lokomotyw. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 7-19, 19-7, według ustalonego grafiku.
wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki mechanika, min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń, znajomość budowy i zasad działania pojazdów oraz silników spalinowych, podstawowa wiedza z zakresu urządzeń bezpieczeństwa i systemów radiołączności zamontowanych na lokomotywach, znajomość działania układów hamulcowych pojazdów kolejowych będzie dodatkowym atutem, podstawowa znajomość w zakresie obsługi komputera, mile widziane uprawnienia SEP i prawo jazdy kategorii B.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 000 do 6 000 PLN
pracodawca oferuje premie, kwartalne nagrody motywacyjne, nagrody specjalne, nagrodę roczną, dofinansowanie do wypoczynku (również dla dzieci), opieka medyczna, karty pracownicze paliwowe, dofinansowanie do nauki języków obcych, studiów itp.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: inny - cv można przesyłać poprzez stronę: https://www.orlen.pl/pl/kariera/oferty-pracy:
"LOTOS KOLEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miejsce pracy: Michałki 25, 80-716 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV można przesyłać poprzez stronę: https://www.orlen.pl/pl/kariera/oferty-pracy

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-09

Mechanik w okolicy