MECHANIK (Zarobki: od 4 500 do 5 500 PLN) - Wrocław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK

Zakres obowiązków
Mechanik w specjalności:
- hydraulika siłowa,
- silniki spalinowe,
- przekładnie i układy napędowe,
- zespoły robocze.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- naprawa zespołów ciężkich maszyn torowych - praca bezpośrednio na maszynie lub na stanowisku remontowym,
- przeglądy i naprawy poszczególnych zespołów maszyn,
- naprawy awaryjne.

Oferujemy:
umowę o pracę,
stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
świadczenia pozapłacowe:
- ubezpieczenie zdrowotne,
- opieka medyczna,
- nagrody jubileuszowe,
- ulgi na przejazdy kolejowe do 99%,
- karty multisport,
- dofinansowanie do wczasów i wycieczek,
- pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa.

Oferta dostępna w sali F.
Kontakt z pracodawcą e-mail: [email protected]
wykształcenie: min. zasadnicze techniczne,
staż pracy: brak wymagań,
podstawowa wiedza techniczna,
umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
organizowanie własnej pracy, samodzielność
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 500 do 5 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.
[email protected]
Miejsce pracy: Hubska 6, 50-502 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: CV

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1. realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej umowy o pracę
2. archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia w dowolnym czasie.

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2024-09-26

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl