MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - MIEJSCE PRACY: KALISZ/OPATÓWEK (Zarobki: od 30 PLN) - Opatówek,

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - MIEJSCE PRACY: KALISZ/OPATÓWEK

Zakres obowiązków
Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji. Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń. Prowadzenie dokumentacji. Dbanie o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu. Uczestnictwo w pracach: prewencja, awarie, remonty, inwestycje i modernizacje. Kontakty z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi serwisowe dla DUR. Proponowanie zakupu komponentów mechanicznych i ich zamienników
Inicjowanie nowych rozwiązań technicznych w zakresie maszyn i przyrządów warsztatowych, pomiarowych itp. poprawiających skuteczność pracy oraz usprawniających procesy produkcyjne

Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 30 PLN
I umowa- 3 miesiące/ c.d. wg. KP

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta:
COLIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
508 348 106
[email protected]
Miejsce pracy: Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV
Miejsce pracy: Kalisz/Opatówek

Zobacz na mapie:
Opatówek
woj. wielkopolskie
pow. kaliski
gm. Opatówek

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-26

Mechanik w okolicy