MECHANIK URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH (Zarobki: od 6 200 PLN) - Łęgowo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Zakres obowiązków
• Ustawienie linii rozlewniczej zgodnie ze specyfikacją produktu
• Korekta bieżących ustawień podczas produkcji
• Ustawienie linii etykietującej i kodującej
• Bieżące naprawy maszyn produkcyjnych
• Dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn
• Raportowanie nieprawidłowej pracy maszyn do Kierownika Produkcji
• Uzupełnianie dokumentacji technicznej.
umiejętności techniczne, pneumatyczne, elektroniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku, dokładność, odpowiedzialność za wykonywane zadania.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: obsługa maszyn kosmetycznych

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 6 200 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
HEALTH&BEAUTY CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
695 065 210
[email protected]
Miejsce pracy: Tczewska 73, 83-031 Łęgowo, powiat: gdański, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Łęgowo
woj. pomorskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-01

Mechanik w okolicy