MECHANIK SILNIKÓW SPALINOWYCH (Zarobki: od 4 242 PLN) - Łazy, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK SILNIKÓW SPALINOWYCH

Zakres obowiązków
naprawa lokomotyw, praca w godz. 7:00 - 15:00
wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku, możliwość przyuczenia osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu mechaniki
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, godziny : 7:00 - 14:00:
REGLOK Sp. z o.o.
609 374 651
[email protected]
Miejsce pracy: Kolejowa 15B, 42-450 Łazy, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV
na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 609 374 651 w godz. 7:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku

Zobacz na mapie:
Łazy
woj. śląskie
pow. zawierciański
gm. Łazy

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 19
Data dodania: 2024-01-29

Mechanik w okolicy