MECHANIK SAMOCHODOWY (Zarobki: od 4 524 PLN) - Kraków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków
wykonywanie obsług technicznych, sezonowych, napraw bieżących i powypadkowych w służbowych środkach transportu,
wymiana ogumienia w służbowych środkach transportu,
właściwe i fachowe wykonywanie powierzonych prac związanych z obsługami i naprawami służbowego sprzętu transportowego,
właściwe utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz dbałość o powierzone jego pieczy mienie,
zgłaszanie pracownikowi diagnostyki stacji obsługi samochodów stwierdzonych usterek wynikłych z niewłaściwej eksploatacji pojazdów,
zgłaszanie pracownikowi diagnostyki dodatkowych czynności do wykonania ujawnionych w trakcie wykonywania obsługi lub naprawy, celem uzupełnienia zapisów w karcie pracy,
zgłaszanie i przedkładanie weryfikatorowi do weryfikacji części zamiennych i podzespołów,
pobieranie i zamontowanie pobranych części zamiennych do obsługiwanego pojazdu,
przejrzyste i czytelne prowadzenie zapisów w kartach pracy, asygnatach i kartach weryfikacyjnych,
dokonywanie wstępnej kontroli poszczególnych części
i podzespołów oraz ich ocena w kontekście zgodności
z wymogami technicznymi.
doświadczenie zawodowe w Stacji Obsługi lub warsztacie samochodowym
umiejętności: dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole, koordynacji kilku zadań realizowanych równolegle, umiejętności manualne, asertywność
Wymagania konieczne:
2 lata stażu pracy
kwalifikacje zawodowe: mechanik lub elektromechanik

Wymagania pożądane:
wykształcenie średnie
ponad 2 lata stażu pracy
doświadczenie zawodowe: dobra znajomość rynku motoryzacji (nowe technologie, dostawcy usług oraz części zamiennych i akcesoriów).
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 524 PLN
7.00-15.00

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście:
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
Miejsce pracy: Mogilska 109, 31-571 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: .

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-05-15

Mechanik w okolicy