MECHANIK PRZEMYSŁOWY (O) (Zarobki: od 4 242 PLN) - Tarnów, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK PRZEMYSŁOWY (O)

Zakres obowiązków
montaż i uruchamianie maszyn przemysłowych
Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, może być osoba zaraz po szkole -możliwość przyuczenia, mile widziane prawo jazdy kat .B, chęci do pracy, umiejętność czytania rysunku technicznego. Zakres obowiązków: montaż i uruchamianie maszyn przemysłowych. Praca w Radłowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie 4242 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: PAKOSTRAP Sp. z o.o., ul. Woleńska 15, 33-130 Radłów. Wcześniejszy kontakt tel.: 880695215 lub 146925624.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
PAKOSTRAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
880695215, 146925624
Miejsce pracy: Krzyska 106B, 33-103 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-24