MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH (Zarobki: od 5 000 do 8 000 PLN) - Zalewo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Zakres obowiązków
diagnostyka i wykonywanie obsługi technicznej i bieżących napraw pojazdów mechanicznych oraz sprzętu przy dochowaniu należytej staranności wymaganej od osoby zatrudnionej na tym stanowisku; znajomość funkcjonowania układów pneumatycznych, elektrycznych,hamulcowych w pojazdach i naczepach ciężarowych, obsługa urządzeń i narzędzi używanych w czasie pracy oraz bezpieczne posługiwanie się nimi;
przeprowadzanie weryfikacji części zamiennych sprzętu remontowanego, jak również znajomość jego budowy, technologii naprawy oraz obsługi; utrzymywanie w należytym stanie technicznym urządzeń, przyrządów oraz narzędzi będących w dyspozycji i w wyposażeniu warsztatu; składanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały techniczne do remontowanych pojazdów lub sprzętu; szczególna koncentracja uwagi na każdej wykonywanej czynności w czasie pracy oraz zabezpieczenie pomocy i ochrony drugiej osoby w czasie wykonywania prac niebezpiecznych; po zakończeniu pracy obowiązkowe uporządkowanie stanowiska pracy oraz jego posprzątanie przed kolejną zmianą; znajomość przepisów bhp, przeciwpożarowych oraz czynny udział w szkoleniach i instruktażach organizowanych przez pracodawcę, jak również w wymaganych egzaminach; wykonywanie pracy w sposób sumienny, zgodny z przepisami bhp, a także przepisami przeciwpożarowymi; stosowanie środków ochrony zbiorowej, a także używanie przydzielonych środków ochrony indywidualnej m.in.: odzież, obuwie robocze i rękawice ochronne, w zależności od wykonywanej pracy i zgodnie z ich przeznaczeniem;
poszerzenie swojej wiedzy i kwalifikacji zawodowych metodą samokształcenia; poddawanie się wstępnym, okresowym, kontrolnym oraz innym zleconym badaniom lekarskim, w tym stosowanie się do jego wskazówek.
Nasze wymagania: akość i terminowość wykonywanych usług technicznych i remontów bieżących pojazdów mechanicznych oraz sprzętu;
rozliczanie potrzebnych części zamiennych i materiałów technicznych do remontowanych pojazdów oraz sprzętu; mile widziane doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku pracy; przestrzeganie ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy; Kontakt telefoniczny - Wojciech Dziołak - 515 118 297
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 000 do 8 000 PLN
+ premia uznaniowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
ZAKŁAD DROBIARSKI LECH-DRÓB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
515 118 297
Miejsce pracy: Tartaczna 20B, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-26